niedziela, 6 grudnia 2015

6. Mikołajki

Dzisiaj wyjątkowy post – Mikołajkowy :)
Z wielkim przejęciem czekałam na dzisiejszy dzień ponieważ paczka od ……tak kusiła i nęciła do otwarcia kilka dni wcześniej, ale powiedziałam sobie no nie – tak nie może być  :D musimy wytrwać do 6 grudnia...Pewnie każda osoba biorąca udział w wymiance pod patronatem Mikołaja również niecierpliwiła się kiedy nadejdzie wyczekiwana data. A oto co znalazło się w mojej paczuszce :)
Bardzo dziękuje Anecie :)http://aneaart.blogspot.com/ :) za przekazanie prezentu od Mikołaja :) uwielbiam słodycze więc Mikołaj trafił w sedno :) piękna broszka w moim ulubionym kolorze już znalazła swoje miejsce na ulubionym sweterku, cudne choineczki i serduszka :) (te drugie już wiszą, a te pierwsze czekają na choinkowy czas) no i urodziwy reniferek który stoi dumnie w towarzystwie poduszek na kanapie i jest ulubieńcem najmłodszych moich gości :) Bardzo serdecznie dziękuje za wszystkie upominki :) w tym roku mój Mikołaj był wyjątkowo hojny za co bardzo mu dziękuje, a na dodatek idealnie trafił w mój gust :)

Już dłuższy czas nie pokazywałam efektów mojego Xxx :) więc nadszedł czas, kolejne dwa tygodnie za nami przyniosły mało chwil do krzyżykowego szaleństwa ale obrazek zaczyna się „pojawiać” co bardzo cieszy, oto i efekty:

8 komentarzy:

 1. HO HO HO! Ależ wypasiona paczka do Ciebie przyszła. A ten renifer... mmmm! Boski! Chyba zamienię jednego z moich sań na tego z Twojej paczki. Mój pomocnik spisał się przednio!
  Pozdrawiam Cię bardzo ciepło:-)
  Święty Mikołaj
  p.s. Tyle przestrzeni do postawienia niteczkowych krzyżyków.. eeeech... normalnie ocean mrówczej pracy:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Edytko Twój pomocnik jest rewelacyjny :) nawet nie sądziłam że taką wielką niespodziankę potrafi udźwignąć :) jestem bardzo szczęśliwa bo szczególnie tym reniferkiem przysporzył dużo radości :)

  Mnóstwo przestrzeni pozostało do ukończenia obrazu :) ale zastrzegam że jeszcze więcej chęci jest aby go ukończyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę,że mogłam sprawić choć trochę radości swoim upominkiem:-)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę,że mogłam sprawić choć trochę radości swoim upominkiem:-)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawiłaś ogromną radość :) bo wszystkie rzeczy które znalazły się w paczuszce idealnie trafiły w mój gust :) Bardzo bardzo dziękuje :) i pozdrawiam :)

   Usuń
 5. To był cudny dzień :) Przez komin wpadła paka od Mikołaja z pięknymi prezentami , trafionymi co do jednego :) Ogromnie dziekuję Kasi pomocnikowi Mokołaja :) Co dostałam możecie zobaczyć u mnie :)
  http://scrapdogowelowe.blogspot.com/2015/12/mikoajkowo.html

  OdpowiedzUsuń